Biz kimiz

Bonpara.com Para iadesi nasıl çalışır?

Para iadesi - satıcı tarafından satın alma için ödenen tutarın bir kısmının alıcıya iadesidir. Bonpara.com kullanıcılarının online mağazalarla iş birliği yaparak online alışverişte %50'ye varan kazanç elde etmelerini sağlayan sanal bir platformdur.

Nasıl çalışıyor

Keşbek mucizesinin arkasında ne var?

Para iadesi, alıcıyı ödüllendiren bir sadakat programı türüdür. Ancak, bonuslar, kuponlar ve diğer avantajlardan farklı olarak, kullanıcılara gerçek para ile ödeme yapılır. Geri ödeme tutarı yüzde olarak ölçülür, yani ödenen tutara göre hesaplanır. Bu işlem sırasında Bonpara.com, satıcı ve müşteri arasında aracılık yapar.

Çevrimiçi mağazanın size para iadesi yapabilmesi için önce Bonpara.com'a kaydolmanız gerekir. Bonpara.com'daki mağazalara tıkladığınızda, geri ödeme hizmetinizle ilgili bilgiler mağazaya iletilir. Bağlantıya tıkladığınızda ve bir satın alma işlemi yaptığınızda, çevrimiçi mağaza para iadesi almak istediğinizi bilir ve işlem başarılı olursa size Bonpara.com aracılığıyla geri ödeme yapar.

Geri ödemeler, mağazanın veya ürünün reklam bütçesinden yapılır. Yani para iadesi ile satılan ürünlerin fiyatları değişmez. Bu miktar, ürünün fiyatına baştan dahildir. Kazandığınız para iadesi, reklam hilesi değil, tasarruf ettiğiniz miktardır. Bugün, para iadesi işlevini kullanarak satın alma için ödenen paranın bir kısmını geri almak mümkündür. Bonpara.com ile çevrimiçi alışverişte çok tasarruf yapabilirsiniz.

Avantajlarımız

Bonpara.com üyesi olarak çevrimiçi siparişten en iyi şekilde yararlanmanız için benzersiz fırsatlar.

Para iadesi

Yüzlerce çevrimiçi mağazadan paranızın %50'ine kadar geri alabilirsiniz.

Kuponlar ve Kampanyalar

İndirim kuponları ve promosyonları kullanarak daha fazla tasarruf edin

Bonanza

Üyelerimize daha fazlasını kazandıracak bir yarışma, oyun ve sadakat programı