Tarayıcı

Bonpara.com tarayıcı uygulaması

Chrome tarayıcısını kurarak, çevrimiçi mağazalardan para iadesi almak daha kolay hale geldi. :source tarayıcı programını indirin ve etkinleştirin; Online mağazaya girdiğinizde paranız otomatik olarak hesaplanacaktır.

Tarayıcı uzantısı

Çevrimiçi mağazalarda alışveriş yaparken ödenen tutarın bir kısmını iade eden hizmet sunuyoruz. Bonpara.com'a kaydolun, hesabınızı etkinleştirin ve ortak mağazalardan alışverişe başlayın.

Para iadesi ile ilgili bildirimler

Para iadesi - Alabileceğiniz online mağazaya girdiğinizde Bonpara.com tarayıcı programı sizi bu konuda bilgilendirecektir. Para iadesi hesabınızı etkinleştirdikten sonra satın alma işleminiz için geri ödeme alacaksınız. Tarayıcı uygulamasının yalnızca ortak çevrimiçi mağazalara erişirken etkinleştirildiğini unutmayın. Bu, tarayıcı programı tarafından sayılmayan mağazalar olduğunda duyuruyoruz

Mağazaların listesi

Bonpara.com tarayıcı programında ortak çevrimiçi mağazaların bir listesini, nakit miktarını ve diğer bilgileri alabilirsiniz. Bonpara.com, sitede bulunan yüzlerce partner mağazanın yanı sıra yeni mağazalarla da iş birliği yaparak onları sisteme eklemekte ve böylece daha fazla fırsat yaratmaktadır.

Kuponlar ve Kampanyalar

Chrome Tarayıcı uygulaması, ziyaret ettiğiniz çevrimiçi mağazalarda özel indirimler, kuponlar ve promosyon promosyonları olsa bile sizi bilgilendirecektir. Çoğu promosyon otomatiktir ve bazıları özel kupon kodlarıyla etkinleştirilebilir.