Arakadaşını davet et, %5 bonus cashback kazan!

  • Yazar

    Bonpara

  • Kategori

    Aksiyonlar

  • Tarih

    21-03-2022 07:03

Arkadaşlarını davet ederek kendin alışveriş yapmadan reklam geliri elde edebilirsin.

Arkadaşlarınızı Bonpara.com’a davet edip üye olmalarını sağladığınızda onların kazandıkları cashback tutarlarından bonus kazana bilirsiniz. Daha önce Bonpara.com üyesi olmayan, Bonpara.com tarafından size özel yaratılmış linki tıklayarak sisteme üye olan kişiler artık sizin tavsiye ağınızın bir parçası olacak. Bu kişilerin cashback alacak şekilde yaptıkları ve onaylanan tüm alışverişleri için referral geliri alabilirsiniz.

Bonpara.com tarafından size özel tanımlanmış link ile davet ettiğiniz ve sisteme kazandırdığınız her yeni üyenin Bonpara.com üzerinden yaptığı ve onaylanan her alışverişten o kişi cashback alırken, siz de belirlenen %5 oranında referral geliri sizin hesabınıza yansıtılır. Referral geliri davetleriniz ile yaratmış olduğunuz tavsiye ağınızdaki üyelerin her alışverişlerinde ve süresiz olarak devam eder. 

Arkadaş daveti linkini nerede bulabilirim?

Arkadaş daveti linkinizi Profilinizde bula bilirsiniz. Linkinizi kopyalayarak Facebook, Whatsapp gibi sosyal medya veya e-posta yoluyla arkadaşlarınıza iletebilirsiniz.

Arkadaş daveti linkin izin yalnızca kişisel kullanım ve arkadaşlarınız arasında paylaşım amaçlı olduğunu belirtmek isteriz. Bonpara.com’u geniş bir kitleye tanıtmak istiyorsanız (örneğin, web siteniz, Youtube kanalınız veya sosyal ağlarda bir sayfanız var ise), Partner programımızı (Link kısaltıcı - bölümü) kullanmanızı öneririz.

Arkadaşımı davet ederek kazandığımı cashback neden hala beklemede veya neden iptal edildi?

Arkadaş daveti ile cashback kazanabilmek için:

1. Arkadaşınızın sizin linkiniz üzerinden Bonpara.com’a kayıt olması gerekmektedir;

2. İşbirliği yaptığımız mağazalardan birine Bonpara.com’dan geçerek, alışveriş yapması ve cashback kazanması gerekiyor. Kazandığınız cashback bonuslar beklemede gözüküyorsa arkadaşınızın cashback-leri henüz mağaza tarafından onaylanmamış demektir. Arkadaşınızın kazandığı cashback-ler iptal edildiyse davet bonusunuz da iptal olacaktır. Ancak arkadaşınızın cashback-leri onaylandıysa ve sizin arkadaş daveti bonuslarınız iptal edildiyse bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Arkadaş daveti programını kullanmadan önce program koşul ve kurallarına göz atmanızı tavsiye ediyoruz.